Refundace & Vrácení zboží

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla Vaše objednávka zaplacena a musíte ji změnit nebo zrušit, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou číslo 1. Proto můžete požádat o vrácení peněz nebo opětovné odeslání objednávky, pokud:

Objednávku opětovně nezasíláme pokud:

 Žádosti o vrácení peněz můžete podat maximálně do 15 kalendářních dnů po uplynutí garantované doby dodání (45 dní). Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu: [email protected]

Pokyny pro vrácení zboží

V případě, že se rozhodnete vrátit zboží z jakéhokoliv důvodu, postupujte prosím dle následujících kroků v pořadí tak, jak jsou sepsány:

  1. Oznamte nám tuto skutečnost na e-mailovou adresu: [email protected], do předmětu emailu prosím uveďte „Vracení zboží„, a v textu emailu nám prosím sdělte číslo objednávky, které nám poslouží k rychlé identifikaci.
  2. Po zaslání emailu (kontaktování), zašlete nepoškozené zboží spolu se všemi dodanými součástmi v originálním balení na adresu: Krásná 224, 739 04 pošta Pražmo. Příjemce je Bonwood.cz, Filip Korbáš. Náklady na dopravu hradí odesílatel.
  3. Vyčkejte prosím na naší odpověď, v které Vás ujistíme, že jsme Vaši zásilku převzali. Po převzetí Vaší zásilky zašleme obratem peníze zpět na účet, z kterého jste nám zaplatili (tj. PayPal, bank. účet,..)
  4. Ve vašem zájmu si prosím zkontrolujte účet, zda-li se Vám peníz v pořádku připsali. Převod mezi účty trvá 1-3 pracovní dny. Po připsání nám prosím dejte vědět, že je vše v pořádku, abychom Váš případ v systému uzavřeli. Děkujeme.

Nákupní košík

×